Projektowanie stron WWW

www z myślącym ludzikiemNasz zespół od kilku lat zajmuje się przygotowywaniem, analizowaniem, projektowaniem i wdrażaniem projektów WWW. Na życzenie klienta możliwa jest praca zdalna lub osobiste spotkanie. Dopasujemy się do Państwa wszelkich potrzeb.

Po wykonaniu projektu nie zostawiamy klienta w zimnej, bezkresnej cyber-przestrzeni. Jesteśmy z Państwem do końca :).

Proces wytwórczy wygląda następująco:

  1. Analizujemy potrzeby - aby stworzyć dobry funkcjonalny serwis, konieczne będzie poznanie szczegółowych Państwa potrzeb i oczekiwań oraz funkcji jakie powinien spełniać serwis. Etap ten pozwoli określić wstępne założenia projektu.
  2. Tworzymy projekt funkcjonalny - razem z klientem ustalamy wstępne założenia danego projektu, pomagamy w ich dostosowaniu do możliwości technicznych i finansowych.
  3. Tworzymy projekt graficzny - na podstawie wcześniejszych ustaleń opracowujemy projekt graficznym który w oparciu o założenia z poprzednich części projektu, zostanie stworzony wstępny design projektu. Oczywiście wszelkie zmiany i propozycje z Państwa strony zostaną wprowadzone również na tym etapie.
  4. Wykonujemy projekt - projekt graficzny wraz z ustaleniami przekształcamy w serwis.
  5. Wdrożenie projektu - końcowy efekt zostanie przedstawiony klientowi. Po zatwierdzeniu i zakupieniu pakietu hostingowego wraz z domeną strona zostanie opublikowane pod domeną wybraną przez klienta. Po opublikowaniu projektu, w razie potrzeby, przedstawimy również promocyjną ofertę na usługę pozycjonowania strony. Koszt tworzenia strony w Inforkom.net uzależniony będzie od stopnia złożoności projektu oraz rodzaju i ilości materiałów, które będą stanowić zawartość strony. Dlatego też, ostateczny koszt wykonania strony WWW ustalany będzie indywidualnie, po zapoznaniu się z oczekiwaniami klienta i materiałami dostarczonymi przez niego.
  6. Obsługa administracyjna/techniczna - istnieje możliwość wykupienia usługi administracji WWW, dzięki której zaoszczędzą Państwu mnóstwo czasu. Nasi specjaliści będą czuwali nad Państwa serwisem. Aktualizacje, drobne zmiany, analiza treści, statystyki, pozycjonowanie - to wszystko zrobią specjaliści za Ciebie. Koszt administracji znajduje się w cenniku.